Oltási akció 2021.12.16-18.

Felhívjuk a Tisztelt Lakosság figyelmét, hogy folytatódik az oltási akció!

December 16-án és 17-én, csütörtökön és pénteken 14 és 18 óra között, december 18-án, szombaton 10 és 18 óra között lehetőséget biztosítunk az időpontfoglalás nélküli oltás felvételére.

Kérjük, ha tehetik, az alábbi dokumentumokat kitöltve hozzák el magukkal:

ÉS

VAGY

Azon oltakozók, akik nem foglaltak előzetesen időpontot az EESZT felületen, az alábbi dokumentumot is hozzál el magukkal kitöltve:

EESZT-ben előzetesen foglalt időpont esetén, a behívás a foglalt időpontban történik. (Ebben az esetben nem szükséges kitölteni a helyszíni regisztrációs lapot.)

Helyszín: Harkányi Termál Rehabilitációs Centrum (Központi Fizioterápiás épületszárny)