Látogatási tilalom és kijárási korlátozás feloldása

2021.05.21-től intézetünkben a betegek látogatása az NNK által kiadott 30308-1/2021/EÜIG rendeletnek megfelelően történik.

Kórházunkban a látogatási idő minden nap 15 és 19 óra között lehetséges. A belépéskor a Betegbiztonsági Szolgálat a látogató testhőmérséklet mérését végzi, majd rögzíti a látogató nevét, a belépés idejét, valamint a látogatott nevét és a távozás időpontját.

A kijárási tilalmat 2021.05.21-től feloldjuk azon betegek számára, akik védettségi igazolvánnyal rendelkeznek. A kijárási idő naponta 15 és 19 óra között kizárólag Harkány területén lehetséges.

Azok a járóbetegek, akik március 8-tól megszakították a kezeléseiket, folytathatják június 1-től.

A fekvő és járóbeteg kezelések időpontjai nem lesz sávosan bontva, a kezelések 7 és 15 óra között vehetők igénybe. Fekvő és járó betegeknek nyitástól 16 óráig, HPC vendégeknek a gyógyvizes medence nyitástól 18.00-ig látogatható.