Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása a Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft-nél.

A projekt azonosító száma: TIOP-2.2.8.A-15/1-2016-0017

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.

Kedvezményezett neve: Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.

Projekt címe: Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása a Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft-nél

A szerződött támogatás összege: 225,22 millió forint

A támogatás mértéke 100%.

A projekt tervezett befejezési dátuma: 2015.12.31

A projekt tartalma: A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. 225,22 millió forint 100%-os vissza nem térítendő európai uniós támogatást nyert az „Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása” című pályázaton a Széchenyi2020 program keretében.

A fejlesztés célja a Kórház rehabilitációs szolgáltatásokat nyújtó infrastruktúrájának és műszerezettségének fejlesztése, valamint a betegek komfortfokozatának javítása volt. A projekt keretében számos, a betegek komfortfokozat növelő beruházás és eszközbeszerzést sikerült megvalósítani. Az intézmény a szükséges átalakítások után hatékonyan és hosszú távon is fenntartható módon tud működni, illetve a fekvőbeteg-szakellátás intézményét felkészíti a struktúraváltásra (eszközfejlesztés, infrastruktúra-fejlesztés a fekvőbeteg szakellátásban). A kórház számára a fejlesztéssel lehetővé vált a komplex ellátások biztosítása a páciensek számára, és a szolgáltatások megfelelő kapacitásbővítése is.

A beruházás 2015 decemberében fejeződött be.

LÁTOGATÁSI és KIJÁRÁSI TILALOM

Visszavonásig a Nemzeti Népegészségügyi Központ látogatási tilalmat rendelt el minden fekvőbeteg-szakellátást nyújtó egészségügyi szolgáltatónál. Felhívjuk a figyelmet, hogy Intézményünkben kijárási tilalom is érvényben van!

Visszavonásig időpont egyeztetés céljából nem lehet belépni a Kórház területére. Időpontot kizárólag telefonon vagy e-mailben lehet egyeztetni, járóbeteg szakrendelésre a +3672/580-943 telefonszámon, vagy az idopont@harkanykorhaz.hu email címen (születési adatok és TAJ megadásával), illetve osztályos felvételre a +3672/580-957 telefonszámon, vagy a beutaloinfo@harkanykorhaz.hu e-mail címen.

Felhívjuk az ambuláns kezelésre járó betegeink figyelmét, hogy amennyiben nem jelzi legalább 24 órával a kezelés előtt, hogy nem jön a következő kezelésre, abban az esetben nem tudjuk a kezeléseiket a továbbiakban fenntartani, törölni fogjuk és új kezelések ütemezésére lesz szükség. Az érintett járó beteg kezelést felvevő betegeink a 06 20 771 0807 telefonszámon tudják jelezni, hogy nem tudnak a következő kezelésen megjelenni.