I. Harkányi Baba-Mama Találkozó – 2022.04.30-05.01.

„A GYÓGYVÍZ ÁLTAL LETTÜNK CSALÁDDÁ”

Kedves Édesanya!

Ezúton szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta velünk korábbi tapasztalatait (és örömét) a harkányi gyógykezelésekről. Szeretnénk Önt meghívni az I. Baba Mama Találkozónkra Harkányba, a közös együttléttel szeretnénk megünnepelni, hogy a harkányi gyógyvíz és kezelések áldásos hatása által váltak családdá.

Célunk hagyományteremtő jelleggel minden évben az anyák napja vasárnapjához kapcsolódó hétvégén, egy rendezvény megszervezése, ahol megünnepelhetjük azokat a családokat, akiknek már sikerült a családdá válás, és reményt adhatunk azoknak, akik még az út elején állnak.

IDŐPONT: 2022.04.30-05.01. (szombat-vasárnap)

HELYSZÍN: HARKÁNYI PSORIASIS CENTRUM

A korábban kezelt édesanyák közül lehetőség szerint szeretnénk 15 családot (anyukát apukával és 15 babát/gyermeket) vendégül látni.

15 db 2 ágyas gyerekek számára pótágyazható szobát biztosítanánk a családoknak újépítésű szállodai szárnyunkban, a Harkányi Psoriasis Centrumban.

Résztvevő vendégeink számára a szállás és a teljes ellátás biztosított, a rendezvényhez kapcsolódó programokon való részvétel, illetve saját gyógyvizes medencéink használata ingyenes, de a részvétel regisztrációhoz kötött. A rendezvény során sajtóanyag készül képekkel, melyhez kérjük hozzájárulásukat.

Részvételi szándékát kérem legkésőbb 2022. április 20-ig jelezze a baksai.timea@harkanykorhaz.hu e-mail címen. A rendezvényt csak kellő számú jelentkező esetén tudjuk megtartani.

A rendezvényen szeretnénk egyedi készítésű pólókkal illetve bodykkal megajándékozni a résztvevőket, ezért kérjük, hogy részvételi szándékával együtt legyen kedves méretet is küldeni (az Édesanya, illetve gyermek méretét is).

Bízunk abban, hogy minél hamarabb megismerkedhetünk Önnel, és kedves családjával. Ünnepeljük együtt az Anyák napját 2022-ben Harkányban!

Részletes programterv – 1. Baba Mama Találkozó Harkány

1. nap 2022.04.30. szombat

10.00-10.30 érkezés, regisztráció, szobafoglalás, tőlünk kapott rendezvény pólók átadása, felhúzása

11.00 köszöntő, rendezvény megnyitása