Marketing és érékesítési asszisztens

Munkatársat keresünk marketing és értékesítési feladatok ellátására.

Feladatok:

Marketing és értékesítési részleg támogatása az alábbiakban:

  • akciók előkészítése
  • szállodai részleg működésének támogatása
  • új potenciális partnerek / szegmensek felkutatása, adatbázisok készítése
  • kiadványok, katalógusok, szórólapok korrektúrája
  • dm levelek előkészítése és kiküldése
  • akciós szórólapok, felépítési és használati útmutatók kidolgozása, valamint prospektusok és egyéb szórólapok kidolgozása
  • honlapot, közösségi oldalakat érintő feladatok
  • egyéb marketinget érintő feladatok
  • kiállítások, házi vásárok, szakmai napok előkészületei (szükség esetén, azokon való részvétel

Elvárás:

Legalább főiskolai végzettség, angol vagy orosz nyelv tárgyalóképes ismerete.

Előnyt jelent:

Idegenforgalmi vagy gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség, marketing vagy gazdaságinformatikus szakirány, valamint online marketing területén szerzett tapasztalat. Német, vagy horvát nyelv ismerete, harkányi lakóhely.

Fényképes önéletrajzokat a marketing@harkanykorhaz.hu címre kérjük 2017. december 15-ig megküldeni! A jelentkezéseket 2018. január 15-ig bíráljuk el.

Várható munkakezdés: 2018. február 1., a munkakör teljes 8 órás munkaidőben látandó el.

Cím: Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
7815 Harkány, Zsigmondy sétány 1.